Technické parametry

Materiál
Používáme třívrstvou lepenou lamelu. Dřevěné lamely se vyrobí z čistého řeziva bez viditelných vad, kazů, suků, a fládru. Lepení ze tří vrstev zaručuje dosažení nejvyšší tvarové pevnosti a stálosti i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách. Kvalitnější provedení sendvič - lepší tvarová stálost.
Materiál
3-vrstvý lepený hranol zajišťující tvarovou stálost výrobku, možnost výroby z profilu délkově napojovaného nebo nenapojovaného (fixního) hranolu.
Dřeviny
Smrk, Borovice, Modřín, Dub
Těsnění
Systém dvojitého vysoce elastického, celoobvodového těsnění DEVENTER, má vynikající izolační vlastnosti a dokonale tak chrání interiér před povětrnostními vlivy a případnému promrzání. Jedno těsnění je v drážce na dveřním křídle a jedno v drážce na dveřní zárubni.
Kování
Do dveří je standardně osazováno bezpečnostní tříbodové kování ovládáné jedním klíčem fixující se na 3 pevných bodech, které má zvýšenou bezpečnost jak pětibodový zámek. Možnost je i dveře osadit zámkem pětibodovým.
Kliky
Ke dveřím dodáváme kliky od různých barevných odstínů a tvarů. Kliky jsou v provedení klika - klika, klika - koule. Tyto kliky jsou se zesíleným štítkem. Vyrovnávací kování Plano.
Zasklení
Termoizolační trojskla s vylepšenou tepelnou i hlukovou izolací. Možnost zasklení ornamentními skly, dodávka skel zabarvených, bezpečnostních a tvrzených. Koeficient tepelného prostupu až U(kw) = od 0,7 Wm-2K-1. Common Jihlava.
Povrchová úprava
Ekolologická barva Adler.
Dveřní výplně
Do dveří je možné osadit různé druhy výplně:
-izolační dvojsklo s různými součiniteli prostupu tepla
-dřevěnou výplň
-PUR deska